Ar-Ge
Ar-GeMerkez Malzeme bilimi ve mühendisliği, biyoteknoloji ve farmasötik kimya alanlarında Ar-Ge çalışmalarını sürdüren Merkez AR-GE, 2007 yılında Merkez Itriyat Kozmetik Gıda San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde ODTÜ Teknokent Ostim Kuluçka Merkezinde faaliyetlerine başlamış, 2008 yılında ODTÜ Teknokent Sem-2 binasına taşınmıştır.  Merkez AR-GE 2010 yılının ortalarında Merkez Itriyat Kozmetik Gıda San. ve Tic. A.Ş’nin Şaşmaz’daki genel merkezine taşınarak faaliyetine burada devam etmektedir.

Stratejik savunma kimyasallarının sentezlenmesi, biyolojik aktiviteye sahip doğal preparatların hazırlanması, biyoteknolojik ve kimyasal yeni ilaç sentez stratejilerinin geliştirilmesi ve teknolojik danışmanlık gibi birçok faaliyeti bünyesinde barındıran Merkez AR-GE, müşteri isteklerine ve esnekliğine en iyi şekilde hizmet verebilmek için iyi organize olmuş, müşteri ile devamlı diyalog halinde bulunarak mikro ölçekten yarı-makro ölçekte üretime kadar geniş bir aralıkta üretim gerçekleştirebilen bir şirkettir.

Merkez AR-GE üretim sürecinin kalitesini ve verimliliğini devamlı olarak yükseltmekte, bu ilerlemeleri bünyesinde barındırdığı, nitelikli mühendisleri, akademik kadrosu ve tecrübeli yöneticileri ile desteklemektedir.

Şirket, ODTÜ Kimya Bölümü tarafından sağlanan teknolojik danışmanlıkla gerek kendi bünyesindeki sürekli gelişmekte olan teknolojik altyapısını kullanarak gerekse üniversite altyapısını kullanarak hizmet vermektedir.

Ar-Ge
Ar-Ge
Ar-Ge Broşür İndirmek İçin Tıklayın
Tasarım: Y-Tasarım    |   Merkez İtriyat Kozmetik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.  ©  Tüm Hakları Saklıdır